SatEmlak Gayrimenkul

Hakkımızda

Miteksoft olarak bir teknoloji geliştirme bölgesi şirketiyiz. Emlak Portföyünün yönetimini tüm süreçleri ile birlikte dikkate alarak; en iyisini, en kolayını ve en profesyonelini geliştirmek gayesi ile yerli ve milli bir yazılım olan SATEMLAKCRM uygulamasını gayrimenkul sektörünün hizmetine sunduk.

Gayrimenkul alım satım süreçlerini kolay ve profesyonelce yöneterek, portföyünüzdeki ürünleri isteğe bağlı ilan olarak yayınlayın. Sözleşmeler, Raporlar, İstatistik ve Süreç Takiplerini tek bir ara yüzden kontrol etmenize olanak sağlayan SATEMLAKCRM'i, ücretsiz olarak, hızlı ve kolayca kayıt olup deneyebilirsiniz.

Ajandaya kayıt yapmaya son! satemlak.com ’ ile işinizi kolayca yönetin , müşteri memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarın. Öne çıkan bazı özelliklerimiz :

  • Gayrimenkul tipine göre özelleşen form alanları ile hızlı portföy girişi sağlayın.

  • Müşterinize tek tuşla portföy sunumu yapın

  • Saniyeler içerisinde , girdiğiniz tüm kayıtlardan , belirli kriterlere uyan sonuçların dökümünü alıp iş süreçlerinizi hızlandırın

  • Seçtiğiniz portföyleri ana sayfamızda ücretsiz ilan olarak öne çıkarın

  • Porföylerinizi facebook, twitter,instagram, whatsapp, sms gibi iletişim kanallarından paylaşarak satış ağınızı genişletin.

  • Aktif harita üzerinde , portföylerinizi hızlı ve keyifle yönetin

SATEMLAKCRM ile unutkanlığa , karmaşaya , kaybolmaya son. Hemen şimdi BURAYA tıklayıp kaydolun , ücretsiz olarak uygulamamızı test edin. "Kredi kartı & ön ödeme yok !"