SatemlakCRM Emlak Portföy & Listeleme

MitekSoft Bilişim olarak , emlak portföy uygulaması ve listeleme özelliğini birleştirip , hizmetinize SatemlakCRM adıyla sunuyoruz. Bu uygulama ile ; kolay bir şekilde müşterilerinizi takip etmenizi , gayrimenkul portföylerinizi kategorize ederek zamandan kazanmanızı, dilerseniz yayınlamak üzere seçtiğiniz kayıtların sunumunu listeleme yaparak ana sayfamız üzerinden geniş kitlelere duyurabilmenizi amaçlıyoruz.


İçinde barındırdığı onlarca özellik sayesinde ajanda kullanmaya , küçüklü büyüklü kağıtlar üzerine not almaya , müşteri kaçırmaya , karmaşaya son. Birkaç dokunuşla gayrimenkulleriniz arasından müşterilerinize aradığı özellikte kayıtları listeleyip getirebilirsiniz. Müşteriye özel alanlar ile sunumunuzu yapabilir , talepleri toplayabilir , talebe uygun gayrimenkullerin listeleme ,gezdirilme işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.


Takvim özelliği ile işlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Yapılmayan takvimlenmiş görevlerinizi bırakın SatemlakCRM sizin adınıza takip edip , size hatırlatsın. Evraklar arasında kaybolmayın. Her dakikanızın kıymetini biliyoruz. Siz işinize odaklanın , gerisini SatemlakCRM yapar.


Esnek arayüzlü SatemlakCRM hertürlü cihazınıza entegre yerleşimiyle rahat bir kullanım amaçlar. Bilgisayar , tablet , telefon , televizyon ,projeksiyon ayırdetmeksizin dilediğiniz cihazda , dilediğiniz çözünürlükte sunumlar gerçekleştirebilirsiniz. İnternetin olduğu her ortamda , işyerinizde olmasanız dahi gayrimenkul kayıt işlemleri (yeni kayıt,kayıt güncelleme,listeleme,talep toplama) gerçekleştirebilir , özet raporlamalarla işletmenizin anlık iş akışını takip edebilirsiniz.

Müşteri Kayıt

Satemlak CRM müşteri kayıt

Müşteri Kayıt İşlemleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Sayfaya giriş yaptıktan sonra sağ üst konumda bulunan Yeni Müşteri Ekle butonuna basarak ilgili alanları doldurarak müşteri girişi oluşturabilirsiniz. 3 tür müşteri tipi bulunmaktadır.

Mülk Sahibi : Size gayrimenkulünü satmak için aracı olmanızı isteyen müşterilerdir.
Müşteri : Sizden gayrimenkul Talep eden müşteriler.
Müteahhit : Toplu gayrimenkulü bulunup sizden aracı olmanızı isteyen müşteriler.

Müşteri tipini belirledikten sonra sistemin doğru çalışması ve size kolaylık sağlaması açısından Müşteri Adı ve Telefon bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Diğer alanlar keyfi olup , müşteriniz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz doldurabilirsiniz.

Müşteri tanımlama işlemi bittikten sonra oluşan listede ilgili müşteri adının karşısındaki
düzenleme ikonuna basarak müşteri bilgilerini düzenleyebilirsiniz

silme ikonuna basarak tanımladığınız müşteriyi silebilirsiniz
ev ikonuna basarak Talep veya Satış oluşturabilirsiniz
Elinizdeki gayrimenkulleri sisteme eklemek için ihtiyacınıza göre Mülk Sahibi veya Müteahhit seçeneklerini işaretlemeniz gerekmektedir. Eğer Talep ekleyecekseniz Müşteri seçeneğini işaretleyiniz.
Tanımladığınız kişiye ait menkul bilgileri girmek için Gayrimenkuller sekmesine bakınız.

Gayrimenkul Girişi (Satış & Talep)

Satemlak CRM müşteri listeSatemlak CRM müşteri kaydet

Yeni Müşteri tanımladıktan sonra , bu kişiye bağlı Gayrimenkul girişleri için BURAYA tıklayarak gelen listenin sağında İşlemler başlığı altındaki ev ikonuna tıklayınız. Açılan Kayıt Ekranında sizden 3 temel bilgi istenecektir. Bu bilgiler ışığında form sayfası şekillenecek , sizi yoran fazla veya gereksiz alanlar gizlenecektir. Bu sayede hızlı bilgi girişi yapılması hedeflenmiştir.

Kayıt Seçeneği Mülk Ekle : Müşteri size kendisine mülkünü satmanızı veya kiralamanızı istiyorsa
Talep Ekle : Müşteri sizden mülk almak veya kiralamak istiyorsa

Kayıt Tipi Satılık : Bu mülk satılık ise
Kiralık : Bu mülk Kiralık ise

Gayrimenkul Türü Satılık veya Kiralık ; Daire , Arsa , İşyeri vb.. türlerden uygun olanını seçiniz.

Açılan form alanlarından başlık, açıklama ve Emlak Adresi zorunlu alanlardır. Dilerseniz sağ tarafta konumlanmış haritadan , fare imleci ile (sürükle-bırak , tıkla) hassas işaretleme yaparak menkulün yerini daha net tanımlayabilirsiniz.

İlgili alanları doldurduktan sonra Sağ Üstte KAYDET düğmesine basarak sayfanın sizi GÜNCELLEME sayfasına yönlendirmesini bekleyiniz.

Kayıt Güncelleme

Yeni bir kayıt yaptığınızda bu sayfaya yönlendirilirsiniz. Yada sol menude Gayrimenkuller ana başlığı altındaki herhangi bir menu bileşenine tıklayarak açılan listede düzenlemek istediğiniz kaydın sağındaki düzenleme ikonuna basarak güncelleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Satemlak CRM müşteri güncelle

Bu sayfa yarım kalmış , durumunda değişiklik yapmak istediğiniz veya ilk kayıt sayfasında bulunmayan detaylı bilgileri girebileceğiniz bölümdür.
En sağda kırmızı renkte Mülk Tipi alanı ile mülke kullanım amacı belirleyerek detayı artırabilirsiniz. Ayrıca Mülk Özellikleri sekmesine geçip , tıkla seç mantığı ile mülke ait teferruatlı bilgileri tanımlayabilirsiniz. Mülk Özellikleri sekmesindeki seçtiğiniz detaylar , şayet listeleme yaparsanız müşteri potansiyelinize gösterilecektir. Bu sayede geri dönüşler daha kararlı olabilecektir.

Dilerseniz kaydı silmeden Pasif düğmesine basarak arşivleyebilirsiniz.

Eğer kayıt türü Mülk Ekle ise , yukarı sağ üste Sitede Yayınla seçeneği belirecektir. Onu seçtiğinizde mülke ait temel bilgiler web sitemiz (satemlak.com) üzerinden servis edilip geniş kitlelere duyurulma olasılığı artacaktır. Ayrıca yayınlanan sayfalardaki sosyal medya paylaşım seçenekleri ile daha fazla insana erişebilirsiniz. Yayınlanan mülklerin sağında sizin kurumsal bilgileriniz görünmektedir.Bu bilgileri dilerseniz AYARLAR menüsünden düzenleyebilirsiniz.

Gerekli ekleme ve düzeltmeleriniz bittikten sonra Güncelle düğmesine basıp başarılı uyarısını bekleyiniz.

Talep Oluşturmak

Satemlak CRM talep oluşturma
Talep Listesi

Satemlak CRM talep karşılaştırma
Talep Karşılaştırma

Kendisi için gayrimenkul alımı yapmak isteyen müşterilerinize, elinizdeki seçenekler an itibari ile yeterli gelmez ise talep oluşturabilir , bu kaydı zaman içerisinde değerlendirmeye alabilirsiniz.

Yeni gayrimenkul eklerken anlattığımız Müşteriler ve Gayrimenkuller sekmelerindeki yolu takip ederek Talep oluşturabiliriz. Dikkat etmeniz gerekenler ; Talep oluştururken kişi tanımlamasında Müşteri seçeneğini işaretlemeniz ve talebe bağlı gayrimenkul seçeneklerini eklerken ilk seçeneğinizi Talep Ekle olarak seçmenizdir. Talep oluştururken harita işareti kullanmanız zorunlu değildir.

Oluşturduğunuz taleplerin listesine sol menüde Gayrimenkuller->Talepler kısayolundan erişebilir , Düzenleme , Karşılaştırma ,Önizleme ve Mülk Gezdirme gibi seçenekleri kullanabilirsiniz.

Satemlak CRM talep karşılaştırma
Mülk Gezdirme İşlemi

Soru & Cevap

Cevap

BURAYA tıklayarak sisteme ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olurken sizden herhangi bir ön ödeme veya sözleşme doldurmanız istenmeyecektir.

Cevap

Sisteme kayıt olduktan sonra mesai saatlerinde 10 dakika içerisinde aktivasyonunuz gerçekleşir. Mesai saatleri dışında bu süre uzayabilir. Aktivasyonunuz gerçekleştiğinde sisteme kayıt olurken kullanmış olduğunuz cep telefonunuza sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Mesajı aldığınızda BURADAN giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı adınız üye olurken kullandığınız email adresinizdir. Şifreniz üye olurken belirlediğiniz parolanızdır.

Cevap

Sisteme giriş yaptıktan sonra BURAYA tıklayarak müşteri tanımlaması yapmalısınız. Tanımladığınız müşteri listede görüntülendikten sonra ev ikonu bulunan düğmeye basarak müşteriye ait gayrimenkul girişi yapabilirsiniz. Detaylar için diğer sekmeleri gözden geçirebilirsiniz.

Cevap

Emlak sektöründeki her türlü işletmenin kullanabileceği portföy uygulamamız size zamandan tasarruf sağlayarak işinize odaklanmanızı amaçlar. Girdiğiniz gayrimenkullerin sayısı ne olursa olsun , saniyeler içerisinde belirttiğiniz kriterlere uygun kayıtları sıralayarak müşteri memnuniyetinizi en üst seviyelere taşır. Sayfa ve liste bazlı detaylı raporlamaların yanı sıra , grafik raporlarla tek bir bakışta tüm menkullerinizi analiz edebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz gayrmenkullerinizi tek bir dokunuşla SATEMLAK platformunda yayına alarak , paylaşım seçenekleri desteğiyle de geniş kitlelere erişme imkanı bulursunuz.

Cevap

Müşteri takibi , gayrimenkul portföy takibi , talep alma ve sistemdeki kayıtlarınız ile karşılaştırma ,canlı harita üzerinde çalışabilme özelliği , resim , 360 resim ekleme , takvim ajanda özelliği , 3 kullanıcıya kadar ücretsiz kullanabilme , özet ve dataylı raporlama , kategorize yapı ile sınırsız içerik ekleyebilme ve burada sayamadığımız onlarca özellik sizleri bekliyor. Üstelik 30 gün ücretsiz . Ön ödeme , taahhüt & sözleşme , herhangi bir koşul olmadan bugün denemeye başlayabilirsiniz.

Üyelik ve Giriş

Satemlak CRM üyelik

Kayıt İşlemleri için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Satemlak.com Portföy yönetimine kaydolmak 1 dakikadan kısa sürmektedir. Temel kişisel ve firma bilgilerinizi doldurarak google doğrulama yapıp Ücretsiz Kayıt Ol düğmesine basmanız yeterlidir.

Sizden istenilen bilgiler müşterilerinizin size ulaşabilmelerini kolaylaştıracak ve gerektiğinde satış temsilcilerimizin size ulaşarak gerekli güncelleme ve desteği verebilecekleri temel bilgilerdir. Bu bilgiler kesinlikler 3. şahıslara aktarılmayacak , izniniz dışında herhangi bir amaçla kullanılmayacaktır.

Sizden istenecek bilgiler :
Bulunduğunuz şehir
Firma Yetkilisi
Firma Adı
Telefon No
Email Adresi (sisteme giriş için kullanıcı adınız olacaktır)
Şifre (Sisteme Girerken Kullanacağınız Parolanızdır)

Telefonunuza gelecek aktivasyon bilgisininin ardından BU SAYFADAN sisteme giriş yapabilirsiniz. Satemlak.com 'un ayrıcalıklı dünyasına hoşgeldiniz.